Neternity.cz

Připoj se 
k neternity

Vždy hledáme nové talenty. A když říkáme talenty, myslíme talenty. Pokud vás zajímá možnost stát se součástí Neternity týmu, prosíme věnujte usílí a představte se nám.

Přehled volných pozic

 • Vývojář v iOS

  Tvořte aplikace pro klienty s mezinárodními ambicemi. Přijďte k nám tvořit nejen pěkné, ale hlavně funkční mobilní aplikace pro iOS.

  Detail pozice
 • Front-end šaman (kodér html, css, Bootstrap)

  Tvořte aplikace a portály pro klienty s mezinárodními ambicemi. Staňte se programátorem front-endistou, který v tandemu s back-endistou vyrábí parádní webové aplikace. Pošlete nám svůj životopis, pokud… Zvládáte kódování v HTML a umíte vytvořit CSS dle dodaných grafických podkladů.

  Detail pozice
 • Android programátor (interně i externě)

  Staňte se Android programátorem, který vyrábí nejen parádní, ale hlavně funkční mobilní aplikace. Právě nyní připravujeme kompletní SW infrastrukturu pro streamování videa, včetně stream serveru a mobilních aplikací, HR portál pro nadnárodní korporaci nebo aplikaci pro pronájem software.

  Detail pozice
 • Programátor webových aplikací v JavaScriptu a PHP

  Staňte se programátorem-frontendistou, který vyrábí nejen parádní, ale hlavně funkční webové aplikace. Právě nyní připravujeme kompletní SW infrastrukturu pro streamování videa, včetně stream serveru a mobilních aplikací, HR portál pro nadnárodní korporaci nebo aplikaci pro pronájem software. Přidejte se k nám! Už nic dalšího nepotřebujete vědět?

  Detail pozice
 • Projektový manažer webů, webových a mobilních aplikací

  Svedete řídit a organizovat vývoj webů a aplikací od zadání až po předání klientovi? Staňte se produkčním ve vývojářské firmě, která svým klientům vydělává miliony korun.

  Detail pozice
 • Softwarový a aplikační analytik

  Na pozici analytika budete dělat nepostradatelného překladatele z klientštiny do programátorštiny a naopak.

  Detail pozice